#2016-12-06 02:06:31 

Stawiam

Użytkownik

Czy to prawda, że w miastach, które mają w swoich granicach uniwersytety czy sporą liczbę uczelni wyższych jest większa możliwość znalezienia odpowiedniej hostessy? Znajomi twierdzą, że w większości to wlasnie studentki świadczą tego typu pracę. Orientujecie się jak to wygląda w praktyce, bo ja akurat nigdy styczności nie miałem z hostessami.
#2016-12-06 03:59:22 

Bak

Użytkownik

A to już czas najwyższy zainteresowac się tematem. Każdy kto prowadzi jakiś swój biznes musi mieć dobry namiar nataką agencję, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie muz zaprezentować coś ze swojej oferty czy pokazać jakość produktu.
#2016-12-06 04:22:06 

DobraSylwia

Użytkownik

Kolega ma poniekąd rację, bo jednak dostęp do kandydatek jest w tych miastach wiekszy. Ale to nie jest wyznacznik profesjonalizmu danej agencji, która hostessy proponuje.
#2016-12-06 07:06:48 

Stawiam

Użytkownik

Ja akurat jestem z Wrocławia, wiec jeśli chodzi o szkoły wyższe, to jest ich sporo…
#2016-12-06 07:43:29 

Profilaktyka

Użytkownik

No we Wrocławiu faktycznie tak jest. Polecam zajrzeć do tej agencji http://www.hostessy.caneli.com.pl/hotessy-wroclaw/, bo akurat Wrocłąw razem obsługiwaliśmy. Jesteśmy już umówieni na inne miasta. Z tego co wiem, to hostessy są mobilne, więc nie ma znaczenia gdzie tak naprawdę je potrzebujesz.
#2016-12-06 08:29:07 

Giorgio

Użytkownik

Ja mogę trochę opowiedzieć jak to w praktyce wyglda. Wybierając agencje z hostessami nie można się kierować przy wyborze tylko ceną danej usług, jak to niestety w wielu przypadkach ma miejsce. Warto pójść trochę szerzej. Dla mnie liczy się na przykład doświadczenie i agencji i samych osób, które mają u mnie pracowac.
#2016-12-06 10:23:56 

Profilaktyka

Użytkownik

No akurat ta firma, o której pisze to doświadczenie ma odpowiednie. W końcu jak ktos jest na rynku od ponad jedenstu lat, to już jest wystarczający powód do tego, żeby uznać, że jest to doświadczony gracz na tym rynku.
#2016-12-06 10:58:16 

Giorgio

Użytkownik

No zdecydowanie, mało jest tak w ogóle firma w branży modelingu, które tak długo są już obecne na rynku. Zazwyczaj ktoś ma złoty strzał w postaci jakiegoś kontraktu, a później wszystko pada, więc tym bardziej należy docenić tego typu firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015