#2016-12-08 04:27:29 

DobraSylwia

Użytkownik

Jak myślicie, czy mój ojciec, który skończył właśnie sześćdziesiąt lat może nosić młodzieżowe buty. Chciałabym mu sprawić takie przy najbliższej okazji, bo to co on sam kupuje to jakaś tragedia. Szukam dla niego stylowych butów, które można nosic w każdym wieku.
#2016-12-08 05:32:53 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

No i odpowiedziałaś sobie na pytanie samodzielnie. Nie ma przecież żadnych barier o ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o buty. Każdy może nosić to co chce i kiedy chce. Jeśli jednak Twój tata ma problem z odpowiednim dobraniem fasonów to popracuj tez przy innych częściach garderoby.
#2016-12-08 06:59:40 

Profilaktyka

Użytkownik

Fajnie, że dbasz o to, żeby ojciec dobrze wyglądał :) Co do powyższego to spróbuj zrobić zakupy w tym miejscu https://splendear.com/on/buty?manufacturer=14, gwarantuje Ci, że wszystko będzie do soebie pasowało, w aosateczny efekt będzie bardzo ciekawy.
#2016-12-08 07:29:38 

Giorgio

Użytkownik

Nie rozumiem ludzi, którzy czasami starają się sami ograniczać jeśli chodzi o wiek. Przecież to, że człowiek staje się coraz starszy nie musi oznaczać rezygnacji z elementów ciekawego życia. Ja na pewno nie będę tego robił, za kilkadziesiąt lat.
#2016-12-08 09:55:59 

kacper564

Użytkownik

Bycie stylowym w każdym wieku to wrecz nasz obowiązek i to w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Ja swoim rodzicom też pomogę w tym, żeby wiedzieli gdzie kupować i co kupować, żeby za wcześniej nie poczuli się po prostu zbyt staro, bo wtedy mogą sobie tylko zaszkodzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015