#2016-12-15 04:38:20 

Profilaktyka

Użytkownik

W tej chwili nie pracuje i szukam dla siebie jakiegoś zajęcia. Wiem, że dużo dziewczyn zajmuje się szyciem, produkcją recznie robionych maskotek, poduszeczek i różnego rodzaju ozdób i tak sobie pomyślalam, że może warto spróbować. Da się na czymś takim zarobić? Od czego zacząc?
#2016-12-15 06:56:04 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

Osobiscie znam jedna dziewczyne, ktora robi cos takiego, o czym piszesz. Powiem krotko, ciezki kawalek chleba, a zarobek niepewny. Musisz najpierw znalezc jakis sklep/hurtownie, kto to bedzie chcial od ciebie kupic, bo sprzedaz na wlasna reke nie ma sensu.
#2016-12-15 09:40:58 

CzarnaWoda

Użytkownik

A potrafisz szyć? Jeśli tak, to możesz spróbowac. Dużo dziewczyn zajmuje się takim rękodziełem. Wiadomo, że kokosów nie zarobisz, ale jakiś grosz może co miesiąc wpaść do kieszeni. Jeślibyś szukała dobrych jakościowo materiałow do szycia, to sprawdz sobie ten sklep http://www.kropkawkratke.pl/. Mają tam sporo niedrogich, dobrych jakościowo tkanin o niebanalnych wzorach. No i przy okazji może trafisz na jakieś ciekawe inspiracje do produkcji ozdób czy przedmiotów codziennego uzytku. Zresztą takich inspiracji w necie znajdziesz od metra.
#2016-12-15 11:35:10 

Giorgio

Użytkownik

Jak masz wolne szlifuj sobie angielski lub inny język obcy, na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż bawiąc się w warsztat krawiecki.
#2016-12-15 12:51:25 

Linijka

Użytkownik

Moja koleżanka zajmowała się czymś takim i szybko zrezygnowała. Na tym nie zarobisz.
#2016-12-15 13:36:09 

CzarnaWoda

Użytkownik

Chyba troche przesadzacie. Moim zdaniem lepiej jednak coś robić, a nie siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu na gwiazdke z nieba. Jak dziewczyna szuka zajęcia, to niech chociaż spróbuje czy szycie jej odpowiada. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste. Zresztą nigdy nie wiadomo co i kiedy sie w życiu przyda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015