#2017-01-17 03:31:49 

DobraSylwia

Użytkownik

hejka wszystkim, rozważam zlecenie księgowości na zewnątrz. Po wstępnych szacunkach wyszło, że zaoszczędzę na tym. Wyraźnie opłacenie etatowego pracownika jest droższe. Mam rację czy też moje obliczenia mogą wprowadzić mnie w błąd?
#2017-01-17 06:07:37 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

uważam, że obierasz dobry kierunek. Ja u siebie większość rzeczy zlecam, firmę prowadzę tylko ze wspólnikiem, biuro od czasu do czasu wynajmowane na godziny, ale oczywiście to wszystko zależy od specyfiki przedsiębiorstwa. W każdym razie księgowość również zleciłem lokalnej firmie wszystko koordynuje w zasadzie zdalnie, podrzucam od czasu do czasu jedynie jakies faktury. Wejdź sobie na stronkę tego biura rachunkowego http://www.abaksystem.com/uslugi-ksiegowe i poczytaj o świadczonych usługach. W zasadzie jest tam kompleksowa obsługa księgowa firm Lublin zdecydowanie posiada najlepszych specjalistów w tej branży. Będziesz zadowolona.
#2017-01-17 08:01:04 

Profilaktyka

Użytkownik

utrzymanie pracownika kosztuje po prostu firmę krocie. Ja od samego początku całą księgowośc przekazałam do rachunkowego biura, ponieważ od znajomych dowiedziałam się, że tak jest po prostu taniej.
#2017-01-17 08:36:51 

Giorgio

Użytkownik

lepiej zleć firmie i nie zaprzątaj sobie głowy dodatkowymi rekrutacjami pracowników. Śmiało mogę polecić ci biuro ABAK SYSTEM Sp. z o.o., które obsługuje małe i większe przedsiębiorstwa. Mój szwagier też korzysta z usług w tym biurze i bardzo chwali sobie zaangażowanie tamtejszych pracowników. Najlepiej zadzwoń do firmy i się zorientuj w temacie.
#2017-01-17 08:52:42 

CzarnaWoda

Użytkownik

Lublin jest ok, na pewno znajdziesz dobre biuro, bo w pracowników nie ma co się bawić. Zdecydowanie optymalniej jest zlecać księgowość.
#2017-01-17 10:26:33 

baton

Użytkownik

polecam ci biuro. Pamiętaj tylko, żeby sprawdzić, czy mają licencję ministra finansów no i ubezpieczenie, z tym możesz śmiało zacząć współpracę z ludkami.
#2017-01-17 12:09:42 

kacper564

Użytkownik

ja się przerzuciłem na biuro rachunkowe. Po roku mogę powiedzieć, że było warto, bo na koncie przybyło kasy. Nie miałem ja dotąd żadnych problemów z urzędami. Wszystko rozliczane na czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015