#2017-02-13 01:28:57 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

Witam serdecznie. Czy ktoś z was zna się na piłach panelowych i mógłby mi w tej kwestii doradzić? Mam dylemat czy zainwestować w sprzet nowy i profesjonalny, na gwarancji itp., czy wystarczy używana, ktora bez problemu mozna znaleźć w necie za dużo mniejsze pieniadze. Zakład rozwija się i nie sądzę, żeby zakupiony sprzet stał. Przede wszystkim chciałbym zwiększyć tempo pracy... Doradźcie mi, proszę!
#2017-02-13 01:53:13 

Giorgio

Użytkownik

Hej, hej. Jeżeli firma się rozwija i istnieje perspektywa długoletniej pracy to oczywiście należałoby zainwestować w nowe piły panelowe bez dwóch zdań. Jeśli chcesz, żeby wszystko sprawnie szło a w razie jakiejkolwiek awarii miec możliwosc gwarancji, to nie ma się nad czym zastanawiać
#2017-02-13 03:02:51 

Bak

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą! Dla przykładu: mój znajomy zakupił sprzet używany ja natmiast jakis czas później zainwestowałem w nowy. Odpowiedź prosta: jego sprzet byl naprawiany juz dwa razy (oczywiscie bez gwarancji itp) a mój spisuje się na medal
#2017-02-13 04:15:06 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

A gdzie kupiłeś swój sprzet? Jest jakis sklep, ktory Twoim zdaniem warto polecic?
#2017-02-13 06:05:11 

Bak

Użytkownik

Ja swoje piły panelowe do rozkroju płyt meblowych na części kupiłem tutaj: http://www.mtm-maszyny.pl/pl/177-pily-panelowe - podsyłam link do zakładki gdzie masz duzy wybór pił. Bardzo polecam ze wzgledu na jakość sprzetu, umożliwia on ciecia wzdłużne i poprzeczne na tej samej płycie, boki wyrównuje automatycznie, bardzo precyzyjna maszyna. Jednorazowo może rozciac rozna ilosc płyt.
#2017-02-13 07:51:17 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

U mnie byla używana bardzo czesto a nie raz na jakis czas. Jak ten sprzet si,ę zachowuje przy czestym uzywaniu??
#2017-02-13 09:45:12 

Bak

Użytkownik

To są maszyny przystosowane do częstego użytkowania, więc nie masz się czym martwić. W ofercie są maszyny, które pozwalaja rozkroić nawet 8 płyt na raz – myślę, że mogłoby cie to zainteresować. Maszyny te nie wymagaja iwle nakladu pracy czlowieka, w zwiazku z czym sa bardzo wygodne w obsludze i funkcjonalne. Pozdrawiam!
#2017-02-13 11:44:51 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

Dziękuję serdecznie!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015