#2017-03-05 20:00:40 

Panama

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiamy się, wraz z moim chłopakiem, nad zakupem chusteczek pomagających w problemach z potencją. Nasz seks jest wspaniały, ponieważ bardzo się kochamy, jednak mamy jeden problem – trwa zdecydowanie za długo. Chcielibyśmy dłużej cieszyć się bliskością. Jesteśmy bardzo otwarci i szczerze rozmawiamy o takich sprawach. Czy ktoś z Was stosował te chusteczki? A może inny specyfik byłby lepszy?
#2017-03-05 22:58:41 

Voyager

Użytkownik

Na rynku znajduje się teraz mnóstwo specyfików, w różnej formie – żele, chusteczki, tabletki, spraye. To od Was zależy, jaki sposób aplikowania jest najwygodniejszy. Myślę, że najwygodniej stosować żel albo właśnie chusteczkę.
#2017-03-06 01:22:37 

Sandwicz

Użytkownik

Też nie chciałbym chyba brać tabletek – wtedy jakoś miałbym świadomość, że faktycznie mam problem, i muszę go leczyć. To nie nastraja zbyt budująco. Chociaż warto dać sobie po prostu pomóc.
#2017-03-06 03:32:38 

Grecja

Użytkownik

Zazdroszczę Wam takiego związku! Często zdarza się, że partnerzy wstydzą się przyznać do tego, że seks nie jest idealny.
#2017-03-06 04:01:41 

Panama

Użytkownik

Ja uważam, że to naturalne. A powiedzcie mi – bo martwię się, czy te chusteczki nie uczulą mojego ukochanego?
#2017-03-06 06:54:48 

Linijka

Użytkownik

Nawet dla wrażliwców, produkty o naturalnym składzie, nie uczynią krzywdy, nie uczulą. Jeśli chodzi o chusteczki Orgasm Control, nie musisz martwić się o uczulające składniki. Produkt jest wysokiej jakości, nie bez powodu jest przecież certyfikowany. Pod linkiem: http://www.orgasmcontrol.com.pl/ możesz wziąć pod lupę składniki chusteczek i przekonać się, że to dobrej jakości produkt.
#2017-03-06 08:58:16 

kacper564

Użytkownik

Potwierdzam to. Składniki chusteczek są idealnie dobrane, ponieważ gwarantują działanie, którego pożądamy i które obiecuje nam producent. Ponadto, ja i psychicznie czuję się świetnie. Jeśli widzę, że moja erekcja jest twardsza i dłuższa, to mam też lepsze samopoczucie, jestem pewnym siebie mężczyzną. Otrzymałem dużo więcej, niż się spodziewałem. Jestem naprawdę zaskoczony efektem, moja partnerka także!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015