#2017-03-09 06:58:08 

baton

Użytkownik

Ostatnio sporo słyszałem na temat nowoczesnej opcji, jaką jest dla przedsiębiorców voice picking. Czy to się sprawdza na magazynie? Pracownicy, którzy mają styczność na co dzień, są zadowoleni i nie mają żadnych problemów? Systemy rozpoznawania głosu wydają się takim trochę jeszcze science fiction, chyba boję się, że coś się zatnie albo będą problemy z czytaniem głosu i zamiast przyspieszyć pracę wszystko się tylko bardziej opóźni… Zapraszam do dyskusji o kompletacji głosowej…
#2017-03-09 07:26:19 

żart

Użytkownik

w mojej firmie wprowadziliśmy system WMS i kompatybilną kompletację głosową. Jak na razie wszyscy są zadowoleni i nie było żadnych problemów. Myślę, że warto inwestować w nowoczesne technologie, bo to wpływa i na wydajność firmy, i na jej wizerunek… Co do science fiction, to na pewno tak nie wygląda.;) Pracownicy mogą po prostu szybciej skomunikować się z systemem i wydawać polecenia głosowe. To naprawdę skraca czas magazynowania i po przejrzeniu raportów widzę spore zmiany.
#2017-03-09 07:51:10 

baton

Użytkownik

a gdzie załatwiałeś te systemy, razem z kompletacją? Czy ciężko jest ją dopasować, jeśli już ma się system wms?
#2017-03-09 10:01:43 

żart

Użytkownik

Wiesz co, może odeślę Cię od razu do ich strony internetowej. Wejdź sobie na link http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/kompletacja-glosowa, opisują tam Voice Picking. Nie powinno być problemu z dopasowaniem go do Twojego systemu magazynowego, ale zawsze polecam najpierw przedzwonić i po prostu popytać. Pracownicy odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i razem zdecydujecie co się opłaca i co jak działa.
#2017-03-09 11:53:28 

CzarnaWoda

Użytkownik

My też mamy u siebie kompletację głosową. Wypowiadam się jako pracownik magazynu.;) Na początku jak zawsze kiedy są jakieś zmiany były pewne obawy, ale bardzo szybko się przyzwyczailiśmy. Cieszę się, że firma idzie do przodu i że próbujemy takich nowinek. Bo faktycznie voice picking przyspiesza pracę, można też go fajnie dostosować, używać klawiatury albo takiego małego czytnika kodów kreskowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015