#2017-03-22 21:26:57 

Sandwicz

Użytkownik

Witajcie. Zajmuje się samochodami i potrzebuje jakiejś dobrej lawety w Poznaniu. Czasami się zdarza, że się samochód rozkracza, a ja nie mogę niczego kompletnie zrobić, bo nie ma jak zupełnie się za to zabrać, jak samochód gdzieś w polu stoi. Zaholować trzeba, ale nie wiem jak bez odpwoiedniej lawety
#2017-03-23 00:19:49 

kacper564

Użytkownik

Też miałem swego czasu problem z lawetami i wiem, że nie wyglądało to zbyt dobrze, jak ciągle była potrzebna, a ciągle był problem z jej znalezieniem. Mam nadzieję, że Tobie teraz to pójdzie o wiele łatwiej niż mnie do tej pory szło znajdowanie tego
#2017-03-23 03:14:39 

baton

Użytkownik

A próbowałeś korzystać z msauto-car.pl ? Wiem, że oni mają lawetę i do tego dość dobrze działającą, więc raczej bez problemu powinno Ci się udać poradzić sobie z tym i załatwić już raz a dobrze i nie mieć problemu więcej. Moim zdaniem tam znajdziesz pomoc
#2017-03-23 04:22:16 

Panama

Użytkownik

Kolega ma rację nade mną. Jak mnie była potrzeba laweta Poznań naprawdę dobrze się sprawdził. Na stronie http://msauto-car.pl/ znajdziesz i zobaczysz jak to dokładnie wygląda tak jak kolega mówił. Laweta zawsze do dyspozycji, przyjeżdżają, zabierają, odwożą, tak jak chcesz dokładnie wszystko zrobione
#2017-03-23 05:46:28 

Sandwicz

Użytkownik

W takim razie nie pozostaje mi zupełnie nic innego jak tylko korzystać z tej pocji, którą tutaj mi daliście, bo rzeczywiście jest problem z tym, żeby coś znaleźć. Ale widzę, że mi pomogliście całkiem i teraz to holowanie samochodu na lawecie już nie będzie takie problematyczne jak do tej pory było
#2017-03-23 07:03:22 

Panama

Użytkownik

No nie powinno być problemu jak tam się z nimi gadasz, to będziesz mógł sobie załatwić to holowanie i zawsze już po Twojej myśli wszystko pójdzie, więc będziesz o kadej porze i w każym miejscu mógł znaleźć potrzebna pomoc z lawetą
#2017-03-23 08:47:58 

baton

Użytkownik

no cieszę się, że Cię koleżanka przekonałą też do tego pomysłu z lawetą, który ja dałem, bo rzeczywiście będziesz mógł bez problemu już sobie poradzić, jak Ci gdzieś auto stanie i nie będziesz się stresować holowaniem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015