#2017-03-31 06:55:22 

Sandwicz

Użytkownik

Witam. Poszukuję do swojego zakładu specjalistycznych stołów rolkowych do sortowania warzyw. Orientujecie się, gdzie warto zamówić takie stoły, które dobrze segregowałyby warzywa i odrzucałyby takie, które są zbyt małe, zgniłe lub zniszczone?
#2017-03-31 09:12:50 

kacper564

Użytkownik

Według mnie warto skorzystać z oferty opisanej na stronie http://www.machinespioro.com/portfolio_category/stoly-sortownicze/. Firma, która zamieściła tam swoją ofertę, wykonuje specjalistyczne stoły rolkowe na indywidualne zamówienie klienta, dbając o to, by stół w pełni odpowiadał jego oczekiwaniom. Sam zamówiłem tam stoły do segregacji oraz selekcji warzyw i jestem z ich działania bardzo zadowolony.
#2017-03-31 12:05:05 

Panama

Użytkownik

Ja również uważam, ze stoły rolkowe warto zamówic w firmie Machines Pióro. Produkowane przez nią stoły są wyposażone w wysokiej klasy rolki PCV obracające warzywa i zapewniają bezproblemowe wyselekcjonowanie tylko tych warzyw, które spełniają niezbędne standardy produkcyjne.
#2017-03-31 13:09:06 

Sandwicz

Użytkownik

Rozumiem. W takim razie najprawdopodobniej zdecyduję się zamówić stoły rolkowe własnie u tego producenta, którego polecacie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015