#2017-05-22 00:52:07 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

Witam, prowadzę własną działalność, korzystałem już z usług wielu biur rachunkowych w Białymstoku, jednak z żadnym nie udało mi się nawiązać korzystnej współpracy, pytałem wśród znajomych czy znają jakieś, które mogliby polecić, niestety nikogo takiego nie znają, dlatego pytam tu, czy ktoś może polecić biuro, które oferuje usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe dla mniejszych firm?
#2017-05-22 01:27:36 

DobraSylwia

Użytkownik

mam ten sam problem, od dłuższego czasu poszukuję księgowej lub księgowego, który będzie w stanie zapanować nad wszystkimi papierami w moim biurze, jednak dotychczas nie udało mi się znaleźć nikogo takiego, zawsze są jakieś problemy, ale życzę powodzenia w poszukiwaniach
#2017-05-22 02:27:21 

Giorgio

Użytkownik

ja ostatnio korzystałem z usług bardzo dobrego biura, ale nie jestem pewien czy działają w Białymstoku, musiałbym to sprawdzić
#2017-05-22 04:41:46 

Profilaktyka

Użytkownik

jeśli szukasz porządnego biura, które oferuje usługi księgowe w Białymstoku, to zgłoś się do tego http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/, bardzo mi pomogli, a miałam kilka sporych problemów, pomogą zarejestrować firmę, poprowadzą księgi handlowe, obsługują ZUS, robią roczne rozliczenia, czyli wszystko to, czego potrzebujesz prowadząc firmę
#2017-05-22 06:41:30 

Giorgio

Użytkownik

o, dokładnie z usług tego biura rachunkowego korzystałem, jak widać są w Białymstoku, to super wiadomość dla ciebie, bo są naprawdę profesjonalni, wszystkie dokumenty są złożone w terminie, wypełnione zgodnie z zasadami
#2017-05-22 08:56:32 

CzarnaWoda

Użytkownik

to biuro to najlepsze biuro z jakim miałam do czynienia do tej pory, a próbowałam nawiązać współpracę z kilkoma i z żadnym nie była tak dobra jak właśnie z tym, są solidni, ogarniają księgowość całej firmy, nie musisz mieć kilku księgowych, wystarczy, że zgłosisz się do tego biura, a oni zajmą się wszystkim kompleksowo, no i dają spore zniżki, zarówno dla nowych jak i stałych klientów, to duży plus
#2017-05-22 10:06:54 

Giorgio

Użytkownik

muszę dodać, że zajmują się nie tylko księgowością firmy, ale też i doradztwem podatkowym, więc wszystko załatwia ci jedno biuro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015