#2017-06-13 07:12:16 

CzarnaWoda

Użytkownik

Cześć :) Szukam fajnej i sprawdzonej firmy, w której zajmują się tworzeniem animacji komputerowych. Chodzi mi o filmy reklamowe wykonywane tą techniką. Możecie mi kogoś polecić? Bardzo proszę o sprawdzone i przemyślane odpowiedzi i nie polecanie byle czego. Pozdrawiam was serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
#2017-06-13 09:00:28 

Profilaktyka

Użytkownik

Jeśli chodzi o animacje komputerowe filmy tej firmy: http://crazycat.studio/projekty/ są naprawdę fajne i ciekawe. Możesz sobie przejrzeć ich realizacje, ale generalnie bardzo szczerze Ci ich polecam sama, bo już nie raz sprawdziłam ich możliwości i umiejętności.

#2017-06-13 09:23:19 

CzarnaWoda

Użytkownik

Dzieki :) Wygląda to wszystko rzeczywiście fajnie, bardzo ładne realizacje! Ciekawe i estetyczne, dzięki bardzo.
#2017-06-13 10:02:20 

Profilaktyka

Użytkownik

A no proszę, nie ma za co. Naprawdę fajna firma, z którą już współpracowałam kilka razy, więc jak widzę taki temat to aż głupio się nie podzielić :)
#2017-06-13 12:57:21 

CzarnaWoda

Użytkownik

Haha, no nie każdy wyznaje taką zasadę niestety :Więc tym bardziej jestem bardzo wdzięczna dzięki za pomoc, super, że się podzieliłaś. To chyba dokładnie to, czego szukałam. Oczywiście okaże się jak już się z nimi skontaktuję i ustalę jakieś szczegóły no i po prostu pogadam jak oni to wszystko widzą, ale tak czy siak dzięki wielkie za pomoc. :) Pozdrawiam i miłego dnia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015