#2017-06-22 00:10:33 

kacper564

Użytkownik

Jestem reprezentantem firmy produkcyjnej spod Wrocławia która szuka w tej chwili jakiegoś polecanego zakładu obróbki metali w mieście. Zarząd chce zacząć taką długoterminową współpracę, więc to nie może być byle kto. Jak na razie po przeglądaniu stron najbardziej mi się rzuciła w oczy firma Sitkowscy. Jeśli ktoś już korzystał z ich usług to będę wdzięczny za podzielenie się opinią.
#2017-06-22 03:01:04 

baton

Użytkownik

Jak dla mnie wystarczy sobie przeczytać informacje na stronie https://sitkowscy.pl/oferta/frezowanie/, żeby się przekonać, że jeżeli potrzebna jest profesjonalna obróbka skrawaniem we Wrocławiu trudno trafić lepiej. Mają doświadczenie, nowoczesny sprzęt i są bardzo dokładni. Czego więcej chcieć?
#2017-06-22 03:21:42 

Historyk

Użytkownik

Zamawiałem skrawanie w kilku firmach z dolnośląskiego i oni pod względem stosunku ceny do jakości są u mnie na pierwszym miejscu
#2017-06-22 06:05:04 

Giorgio

Użytkownik

Podpisuje się pod kolegom chociaż dla mnie robili obróbkę tworzyw sztucznych więc to trochę coś innego. Ale byłem jak najbardziej zadowolony bo wszystko zrealizowali na czas i nie były żadne poprawki konieczne
#2017-06-22 08:15:31 

Bak

Użytkownik

Co prawda to prawda. Sitkowscy prezentują bardzo wysoki poziom i nie tylko klienci z Wrocławia u nich zamawiają. Ja dwa razy do tej pory u nich zamawiałem skrawanie i dwa razy efekty były jak najbardziej w porządku
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015