#2017-08-03 00:05:25 

baton

Użytkownik

Moja żona bardzo sceptycznie podchodzi do tego rodzaju zakupów, a chciałbym ją przekonać, że taka forma ma zdecydowanie więcej plusów niż normalne zakupy. Chodzi mi o kupno wózka, konkretnie spacerówki w sklepie internetowym. Próbuje przekonać żonę, że właśnie tak jest lepiej. Jeśli kupujecie w ten sposób to napiszcie jak to u Was wyglądało?
#2017-08-03 02:57:57 

Profilaktyka

Użytkownik

No jeślui mogę pomóc to napiszę Ci tylko tyle, że naprawdę warto, ale z małym zastrzeżeniem, że trafisz do bardzo dobrego sklepu. A ja znam tylko jeden taki i można go znaleźć tutaj http://dzieciecewyprawki.pl/ i towary, jakie można kupić są wyjątkowe zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Jest i oczywiście wózek spacerowy sklep internetowy z takimi cenami to skarb.
#2017-08-03 03:08:23 

baton

Użytkownik

No ja to akurat wiem, tylko żonę muszę przekonać...
#2017-08-03 04:45:59 

CzarnaWoda

Użytkownik

Jeśli nie jest jeszcze przekonana, to może trafi do niej fakt, że wybór w takich sklepach jest zdecydowanie większy niż w sklepach stacjonarnych, bo po prostu nie potrzeba tyle miejsce wystawowego. Wszystko można zamieścić po prostu na folderach i zdjęciach, których jest całe mnóstwo w sklepie.
#2017-08-03 07:31:22 

DobraSylwia

Użytkownik

No i oprócz wózków można też kupić całe mnóstwo innych rzeczy, których akurat przy dzieciach zawsze będzie potrzeba i to bardzo duża. Sama mam dwójkę dzieci i wiem, że nie ma czasu na bieganie po sklepach zbyt często, więc takie zakupy są dużo lepsze.
#2017-08-03 09:48:44 

żart

Użytkownik

Asortyment w tym sklepie jest bardzo duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ważne są też terminowe dostawy, chociaż to już chyba norma w dobie dzisiejszych zakupw sieciowych.
#2017-08-03 10:39:25 

Sandwicz

Użytkownik

Teoretycznie tak, ale nie zawsze, bo zdarzeają się i takie sklepy, które nie wysyłają na czas. W przypadku zakupów dla dziecka, szczególnie tych robionych na ostatnią chwilę to raczej nie wchodzi w grę :)))
#2017-08-03 11:06:25 

Panama

Użytkownik

Ja kupiłam spacerówkę w ten sposób i oczywiście nic złego mnie nie spotkało, powiem więcej do wózka dostałam jeszcze mały gratis, no i obsługa bardzo uprzejma. Wszystko w tym sklepie, o którym koleżanka pisze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015