#2017-11-19 22:09:36 

CzarnaWoda

Użytkownik

Witam was moi forowicze, dzisiaj chciałam was poprosic o pomoc w poszukiwaniu idealnych rajstop dla mnie, a więc moim największym problemem jeśli chodzi o rajstopy jest, to, to, że na każdych rajstopach jakich sobie kiedys kupiłam prędzej czy pozniej pojawiaja się nieznośne oczka, która wraz z upływem minut i tym jak się poruszam niszcza się coraz bardziej. Dodatkowo jeszcze nigdy w zyciu mi się nie zdarzylo żeby rajstopy wytrzymaly na moich nogach dłużej niż kilka godzin.. Może ktos z was zna jakies bardzo wytrzymale rajstopy? Chodzi mi tylko o to żebym mogla w nich jeden dzien pochodzic.. ktoś coś?
#2017-11-19 23:36:30 

Panama

Użytkownik

Hejo kochaniutka, przez wiele lat utorzsamialam się z tym co przed momentem napisałaś i jedyne co mi pomoglo i mnie uratowalo, to tak zwane rajstopy nielecące oczka czyli jakby ci, to wytłumaczyć rajstopy, które sa jakgdyby zbudowane z podwojnej warstwy dzięki specjalnych włókien z jakich zostaly one wykonane sa niezwykle wytrzymale i właściwie jest, to zupełnie niemożliwe żeby Ci się zniszczyly czy cos takiego wiec, to naprawde najlepsza alternatywa dla tych, którzy maja tendencje do rozwalania rajstop, ze tak to nazwe haha a, i bylabym zapomniala zakupiłam je z tej stronki internetowej już ci wklejam linka: https://studiodobregostylu.pl/rajstopy/151-wloskie-rajstopy-lycra-20-den.html jakbys jeszcze sie chciala czegos dowiedziec, to sluze swoja pomocno reka, a właściwie to głową haha przepraszam.
#2017-11-20 01:34:03 

CzarnaWoda

Użytkownik

Serdecznie Ci dziękuje, wiesz, bo ja mam zawsze kłopot z dopasowaniem rajstop, to znaczy zawsze są mi albo za ciasne i długością sa wtedy w porządku, ale znowu kiedy sa dobre w pasie, to są one dla mnie stanowczo za krotkie nie wiesz jak, to tam z tymi rajstopami co podesłałaś mi linka jest?
#2017-11-20 04:15:59 

Panama

Użytkownik

Wiesz wlasnie ich chyba największym plusem o, którym oczywiście zapomniałam wspomniec jest, to, ze dopasowuja sie one do każdej figury, oczywiście maja one swoja rozmiarowke standardowa jak kazde rajstopy, ale te poprostu bardziej jakby, to powiedziec przystosowuja do konkretnej figury.
#2017-11-20 05:26:52 

CzarnaWoda

Użytkownik

O, to super! Dziękuje Ci.
#2017-11-20 07:00:05 

Panama

Użytkownik

Nie ma za co ciesze sie, ze mogłam pomoc, wybrałaś juz sobie kolor itp?
#2017-11-20 09:07:02 

CzarnaWoda

Użytkownik

Tak wszystko wybrane i zamówione :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015