#2019-09-06 12:14:49 

sappy14

Użytkownik

Hej. Rozglądam się za dobrą autoryzowaną stacją obsługi Renault, najlepiej w Poznaniu lub okolicach, bo zdarzyło mi się parę razy, że zgasł mi podczas jazdy silnik, a auto jest jeszcze na gwarancji. Które Waszym zdaniem serwisy aso w Wielkopolsce są najlepsze?
#2019-09-06 14:49:30 

HakNaPrzodzie

Użytkownik

Oj, jak gaśnie silnik, to nie możesz jeździć tym autem, bo to niebezpieczne. Polecam Ci zapoznać się z ofertami sprawdzonych serwisów aso na portalu https://serwisyaso.pl/. Wśród nich znajdują się uznane serwisy Renault w Wielkopolsce.
#2019-09-06 17:43:30 

Giorgio

Użytkownik

Ja właśnie na tym portalu znalazłem świetny serwis aso Renault w Suchym Lesie k. Poznania. Teraz jeżdzę tam regularnie na przeglądy, a raz musiałem odstawić auto do naprawy, bo miałem małą kolizję. No ale ten serwis aso Renaulta szybko uporał się z naprawami blacharskimi i nie musiałem na to wydawać fortuny ;)
#2019-09-06 18:24:33 

CzarnaWoda

Użytkownik

A ja polecam autoryzowaną stację obsługi Renault na Dąbrowskiego w Poznaniu. Bez problemu wypożyczyłam tam auto na czas naprawy mojego samochodu.
#2019-09-06 19:30:00 

Panama

Użytkownik

Jeśli o mnie chodzi, to nie posiadam Renault, tylko Toyotę, ale też korzystałam ze wspomnianego wyzej portalu. Szukając najlepszego dla siebie serwisu ASO natknęłam się na zamieszczoną tam rekomendację autoryzowanego serwisu Toyoty, który znajduje się w Modlnicy pod Krakowem. Zaprowadziłam tam swoje auto i ten autoryzowany serwis Toyoty szybko rozpoznał problem z silnikiem, a zwykłe warsztaty nie były w stanie go wykryć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015